Schedule

October 6                Florida Atlantic University               Miami                                                         W 28-14

November 10         Trident                                                 Miami                                                        L by forfeit

November 10,11    Battleship Tournament                     Mobile, Alabama

                                  Columbus                                                                                                                         W

   Baton Rouge                                                                                                                    L

   Augusta                                                                                                                            W

November 17          Palm Beach Panthers                         Miami                                                                 W

December 1             Indian River                                        Sebastian, FL                                                      W

December 8            Fort Lauderdale Knights                   Mills Pond Park, Fort Lauderdale                    W

– – –

January 12              Okapi Wanderers                               Miami                                                              W 48-21

January 19              Fort Lauderdale Knights                   Mills Pond Park, Fort Lauderdale                W 39-25

February 2              Boca Raton Buccaneers                    Ron Ehmann Park, Miami                             L 16-48

February 9              Okapi Wanderers                                Weston, FL                                                      W 58-26

February 16            50th Anniversary Celebration          Miami

February 23            Jacksonville                                          Jacksonville                                                     W 24-21

March 9                   Trident                                                 Charles Hadley Park, Miami (away)            L 21-20

March 16                 Fort Lauderdale Knights  Presented by BAWLS  Ron Ehmann Park, Miami       W 64-19

March 23                 Tampa Bay Krewe Presented by BAWLS  Ron Ehmann Park, Miami                   L 33-27

April 13                    League Semifinals – Trident            Athalie Range Park, Miami                             L 35-10

June 8                      Surfin 7s                                               Palm Beach

June 15                    Todd Miller 7s                                     Orlando

June 22                   Shipwreck 7s                                        Sebastian

July 13                     Fiji 7s                                                     Miami

July 20                     Southern Qualifier                              Raleigh, NC

August 3                 Beerfoot 7s                                            Naples

Florida Rugby Union

 

If your team is visiting Miami and would like to train with or play against us, please contact our match secretary, Wade: WZacca at Hotmail dot com.